wybierz język:

K3System

ul. Patriotów 303

04-767 Warszawa

Samsung Electronics Polska

Rozwój firmy sprawił, że na początku 2016 roku firma Samsung stanęła przed koniecznością rozbudowy swojego środowiska IT. Proponowane przez nas rozwiązania pomogły w pełni dostosować system do aktualnych potrzeb firmy.

 

„Mamy bardzo wysokie wymagania związane z infrastrukturą – musi być złożona i zarazem prosta w zarządzaniu” – powiedział Piotr Kamiński, kierownik działu IT w Samsung Electronics Polska. „K3 System najlepiej odpowiedziało na nasze potrzeby” – dodał Kamiński.

 

Współpraca Samsung z K3 System trwa od 2013 roku. Wspólnie dobierają odpowiednie rozwiązania informatyczne, co przedkłada się na dostarczanie usług z grupy produktów K3 Security, K3 Disaster Recovery czy K3 Cloud.

 

„Tworząc złożoną infrastrukturę trzeba zawsze wyprzedzać czas i pamiętać o trendach. Zawsze trzeba szukać najnowszych rozwiązań” – komentuje Kamiński. „I takie są właśnie rozwiązania K3 System” – dodaje.

 

Rozwiązanie zostało w całości wdrożone przez K3 System. Warto podkreślić, że zostało ono oparte na wykonanej przez siebie analizie posiadanego już sprzętu. Po ukończeniu prac instalacyjnych przeprowadzono analizę dotyczącą kompatybilności całego środowiska. Przez cały okres trwania prac było dostępne wsparcie techniczne w systemie 24/7.

 

Pobierz materiał case study (plik PDF)