wybierz język:

K3System

ul. Patriotów 303

04-767 Warszawa

GRUPA ZPR MEDIA

Relacja między Grupą ZPR Media, a K3 System jest oparta na owocnej współpracy już od 2011 roku. Dzięki niej K3 System znacznie wsparł swego partnera pod względem sprzętowym: dostarczył ponad 400 komputerów, tyle samo laptopów oraz 20 stacji roboczych do montażu video.

Grup medialnych jest wiele. Jedną z nich, która najdynamiczniej się rozwija, jest Grupa ZPR Media. Wyróżnia się, jako jeden z największych wydawców prasowych, nadawców radiowych i telewizyjnych oraz właścicieli serwisów internetowych. Aktywnie udziela się również w działalności eventowej organizując imprezy, koncerty i targi. Grupa ZPR Media to różnorodne magazyny (tematyka budowlana, wnętrzarska, podróżnicza, żeglarska i zdrowotna), gazeta codzienna „Super Express” oraz popularne stacje radiowe (Radio ESKA, Radio Eska ROCK, Radio VOX FM, Radio WAWA i Radio Plus).

Grupa ZPR Media interesuje się nowymi technologiami i jest gotowa w nie inwestować. Rozbudowane projekty są skierowane do różnych grup odbiorców – od serwisów internetowych skierowanych do profesjonalistów po projekty e-commerce.

 

 

Posiadamy ponad 8 milionów użytkowników online, co daje naszej Grupie miejsce w pierwszej dwudziestce wszystkich podmiotów działających w Internecie na naszym rynku oraz w pierwszej dziesiątce wśród polskich wydawców. Większość tytułów prasowych należących do Grupy ma zbudowane mobilne aplikacje na tablety w systemach operacyjnych iOS, Android i Windows 8” – mówi Konrad Oleksiński, Dział Informatyki, ZPR Media S.A.

Sukcesy, jakie osiąga Grupa ZPR Media zawdzięcza zgranemu zespołowi oraz ludziom poświęcającym się w pracy swoim pasjom. Niebagatelną rolę odegrał również wydajny sprzęt oraz oprogramowanie. Bez nich nie byłoby możliwe zrealizowanie kolejnych numerów magazynów lub audycji radiowych.

Grupa rozwija się bardzo dynamicznie. Codziennie powstają nowe projekty, które wymagają zaangażowania zasobów naszego działu IT. Czasami jest to nowa aplikacja, a innym razem długoletnie przedsięwzięcie. Aby sprostać wymaganiom potrzebowaliśmy sprawdzonego dostawcy urządzeń takich jak komputery i laptopy” – mówi Konrad Oleksiński, Dział Informatyki, ZPR Media S.A.

Zapotrzebowanie na nowoczesny sprzęt sprawiło, że partnerem technologicznym Grupy ZPR Media została firma K3 System. Współpraca nawiązała się w 2011 i od tamtego roku K3 System dostarczyło już ponad 400 komputerów i tyle samo laptopów oraz 20 stacji roboczych do montażu video.

Muszę też zaznaczyć, że K3 System nie był naszym pierwszym dostawcą sprzętu. Od wielu lat współpracowaliśmy z inną firmą, jednak przedstawiciele K3 System, a w szczególności Pan Krzysztof Sołtys, potrafili pokazać nam zalety i korzyści swojej oferty. Zaproponowali model współpracy oraz urządzenia, które oferowały znacznie więcej i wpisywały się w naszą potrzebę dynamicznego rozwoju całej firmy” – przyznaje Konrad Oleksiński, Dział Informatyki, ZPR Media S.A.

O jakości oferowanych usług nigdy nie świadczy liczba zdobytych klientów tylko długoletnie i głębokie relacje. Żeby być dla swoich klientów dobrymi partnerami w biznesie, musimy być o krok przed ich potrzebami” – mówi Krzysztof Sołtys, Sales Team Manager, K3 System.

 

Pobierz materiał case study (plik PDF)