Opis wdrożenia

Relacja Grupy ZPR Media i K3 System to przykład owocnej współpracy od 2011 roku. Przez ostatnie lata K3 System dostarczyło ponad 400 komputerów i tyle samo laptopów oraz 20 stacji roboczych do montażu video.

Grupa ZPR Media to jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce. Obecnie jest jednym z największych wydawców prasowych, nadawców radiowych i telewizyjnych oraz właścicieli serwisów internetowych. Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizowania imprez, koncertów i targów. Do Grupy ZPR Media należą magazyny o tematyce budowlanej, wnętrzarskiej, podróżniczej, żeglarskiej i zdrowotnej, a także gazeta codzienna „Super Express”.  W skład Grupy ZPR Media wchodzą także stacje radiowe: Radio ESKA, Radio Eska ROCK, Radio VOX FM, Radio WAWA i Radio Plus.

Grupa ZPR Media inwestuje w rozwój nowych technologii. Zarządza serwisami internetowymi skierowanymi do odbiorców indywidualnych i profesjonalistów, a także prowadzi projekty e-commerce.

„Posiadamy ponad 8 milionów użytkowników online co daje naszej Grupie miejsce w pierwszej dwudziestce wszystkich podmiotów działających w Internecie na naszym rynku oraz w pierwszej dziesiątce wśród polskich wydawców. Większość tytułów prasowych należących do Grupy ma zbudowane mobilne aplikacje na tablety w systemach operacyjnych iOS, Android i Windows 8” – mówi Konrad Oleksiński, Dział Informatyki, ZPR Media S.A.

Sukcesy Grupy ZPR Media nie byłyby możliwe bez zgranego zespołu i ludzi pracujących z pasją. Tak samo, nie byłoby to też możliwe bez wydajnego sprzętu i oprogramowania, za pomocą którego realizowane są kolejne numery magazynów czy audycje radiowe.

„Grupa rozwija się bardzo dynamicznie. Codziennie powstają nowe projekty, które wymagają zaangażowania zasobów naszego działu IT. Czasami jest to nowa aplikacja, a innym razem długoletnie przedsięwzięcie. Aby sprostać wymaganiom potrzebowaliśmy sprawdzonego dostawcy urządzeń takich jak komputery i laptopy” – mówi Konrad Oleksiński, Dział Informatyki, ZPR Media S.A.

Partnerem technologicznym Grupy ZPR Media została firma K3 System działająca na rynku IT od blisko 20 lat. Relacja Grupy ZPR Media i K3 System to przykład owocnej współpracy od 2011 roku. Przez ostatnie lata K3 System dostarczyło ponad 400 komputerów i tyle samo laptopów oraz 20 stacji roboczych do montażu video.

„Muszę też zaznaczyć, że K3 System nie był naszym pierwszym dostawcą sprzętu. Od wielu lat współpracowaliśmy z inną firmą, jednak przedstawiciele K3 System, a w szczególności Pan Krzysztof Sołtys, potrafili pokazać nam zalety i korzyści swojej oferty. Zaproponowali model współpracy oraz urządzenia, które oferowały znacznie więcej i wpisywały się w naszą potrzebę dynamicznego rozwoju całej firmy” – przyznaje Konrad Oleksiński, Dział Informatyki, ZPR Media S.A.

„O jakości oferowanych usług nigdy nie świadczy liczba zdobytych klientów tylko długoletnie i głębokie relacje. Żeby być dla swoich klientów dobrymi partnerami w biznesie, musimy być o krok przed ich potrzebami” – mówi Krzysztof Sołtys, Sales Team Manager, K3 System.

 

____________________

 

Pobierz materiał case study (plik PDF) >>

 

casestudy_zpr