Kariera – kogo aktualnie szukamy?

Miejsce pracy: Warszawa

Działamy na polskim rynku informatycznym nieprzerwanie od początku 1998 roku. Ale nasze doświadczenia zawodowe związane z branżą IT są znacznie bogatsze i sięgają połowy lat osiemdziesiątych. Jesteśmy uznanym, autoryzowanym partnerem wszystkich największych korporacji informatycznych na świecie. Dostarczamy wszystkie elementy potrzebne do budowania niezawodnej infrastruktury informatycznej, począwszy od analizy potrzeb Klienta, poprzez wykonanie projektu systemu; budowę sieci informatycznej; dostawę sprzętu komputerowego; produkcję, instalację i wdrożenie oprogramowania; uruchomienie systemu połączone ze szkoleniami personelu; na audycie wewnętrznym i dokumentacji powykonawczej kończąc.

Kto tworzy K3 System?

Eksperci dziedzinowi, pasjonaci technologii, mistrzowie transformacji i ambitni liderzy!

U nas będziesz:

  • budować długoterminowe relacje z Klientami,
  • budować świadomość korzyści płynących z zakupu rozwiązań oferowanych przez K3 System,
  • pozyskiwać nowe zamówienia od aktualnych Klientów,
  • uczestniczyć w szkoleniach handlowych, które będą podnosić Twoje umiejętności handlowe,
  • uczestniczyć w szkoleniach produktowych organizowanych przez czołowych producentów na rynku IT (HP, IBM, Dell, Fujitsu, Microsoft),
  • współpracować z zespołami wdrażającymi rozwiązania informatyczne

Jeśli masz:

  • serce i zapał do IT
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów ,
  • chęć  rozwoju i generowania projektów u nowych klientów
  • minimum 2-lata doświadczenia w sprzedaży
  • bardzo dobrze rozwinięte kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne
  • silne zorientowanie na osiąganie celu
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z Klientami

Z nami zyskasz:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy uzależniony od realizacji postawionych zadań
  • ambitne wyzwania, decyzyjność i autonomię w działaniu
  • szansę rozwoju i zwiększania kompetencji dzięki udziałowi w szkoleniach

CV oraz list motywacyjny wraz  z uzasadnieniem wyboru stanowiska prosimy wysyłać na adres e-mail:  rekrutacja@k3system.com.pl  z dopiskiem Wewnętrzny Konsultant Handlowy

Prosimy o dopisanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należeć:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi kluczowymi klientami firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowo – usługowych w zakresie realizowanych przez firmę usług, wdrożeń i projektów IT
  • Tworzenie umów, udział w przetargach
  • Współpraca z producentami systemów informatycznych (IBM, HP, CISCO, Microsoft, itp.)
  • Współpraca z dystrybucją i partnerami handlowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
  • Znajomość rynku informatycznego
  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży
  • Umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i samodzielność, pewność siebie, determinacja w osiąganiu celu, pozytywne podejście i opanowanie
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • Możliwości stałego rozwoju zawodowego
  • Udział w realizacji dużych i ciekawych projektów IT  o międzynarodowym zasięgu
  • Szkolenia i kursy doskonalące wiedzę z zakresu rynku IT oraz handlu
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w nowoczesnej spółce
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

CV oraz list motywacyjny z uzasadnieniem wyboru stanowiska prosimy wysyłać na adres e-mail:  rekrutacja@k3system.com.pl  z dopiskiem Sales Executive

  • Pozyskiwanie nowych klientów w sektorze publicznym
  • Utrzymywanie dobrych relacji z pozyskanymi dla firmy klientami
  • Przygotowywanie ofert oraz specyfikacji przetargowych  w zakresie realizowanych przez firmę usług, wdrożeń i projektów IT dla sektora publicznego
  • Współpraca z producentami systemów informatycznych (IBM, HP, CISCO, Micorosft, itp.)

Wymagania:

  • Znajomość prawa zamówień publicznych
  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży dla sektora publicznego

CV oraz list motywacyjny z uzasadnieniem wyboru stanowiska prosimy wysyłać na adres e-mail:  rekrutacja@k3system.com.pl  z dopiskiem Account Manager – Sektor Publiczny

Zespół K3 System to eksperci i pasjonaci technologii oraz mistrzowie transformacji i ambitni liderzy.

Jeśli masz:

– Serce i zapał do IT
– Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów ,
– Chęć  rozwoju i generowania projektów u nowych klientów
– Minimum 2-lata doświadczenia w sprzedaży
– Bardzo dobrze rozwinięte kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne
– Silne zorientowanie na osiąganie celu
– Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z Klientami

Dołącz do naszego zespołu!

Co oferujemy?

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy uzależniony od realizacji postawionych zadań
Ambitne wyzwania, decyzyjność i autonomię w działaniu
Szansę rozwoju i zwiększania kompetencji dzięki udziałowi w szkoleniach

CV oraz list motywacyjny wraz z uzasadnieniem wyboru stanowiska prosimy wysyłać na adres e-mail: rekrutacja@k3system.com.pl.