wybierz język:

K3System

ul. Patriotów 303

04-767 Warszawa

Dlaczego my?

Jesteśmy uznanym, autoryzowanym partnerem wszystkich największych korporacji informatycznych na świecie.

Prowadzimy Akademię szkoleniową K3 skierowaną jest do osób związanych z branżą IT. Akademia K3 to dostęp do wiedzy na najwyższym poziomie.

Posiadamy własną chmurę obliczeniową K3Cloud, która umożliwia korzystanie z wysokiej jakości oprogramowania oraz zasobów IT wydajniej i efektywniej niż kiedykolwiek wcześniej.


Tworzymy i rozwijamy własne rozwiązania informatyczne dla biznesu.

Kim jesteśmy?

K3System – profesjonalnym partnerem Twojego biznesu.

Oficjalnie, na polskim rynku informatycznym pod szyldem grupy K3, działamy nieprzerwanie od początku 1998. Jednak posiadamy znacznie szersze doświadczenie zawodowe sięgające połowy lat osiemdziesiątych.

Współpracujemy ze wszystkimi największymi korporacjami informatycznych na świecie. Jesteśmy ich uznanym, autoryzowanym partnerem. Swym działaniem obejmujemy szeroki zakres działań. 

Zajmujemy się dostarczaniem wszystkich elementów, które są potrzebne do zbudowania infrastruktury informatycznej wyróżniającej się niezawodnością (zaczynamy już podczas analizy potrzeb Klienta; poprzez wykonywanie projektu całego systemu; budowę sieci informatycznej; dostawę potrzebnego sprzętu komputerowego; produkcję, instalację i wdrożenie oprogramowania; uruchomienie systemu połączone z praktycznym przeszkoleniem personelu i kończąc dopiero na audycie wewnętrznym i dokumentacji powykonawczej).

Zapraszamy do zapoznania się z opisami naszych realizacji.

Opinie naszych klientów

„Rozwiązanie IBM pozwoliło efektywniej wykorzystywać zasoby i zoptymalizować posiadaną infrastrukturę serwerową. Skalowalność systemu nie ogranicza naszych planów w przyszłości. Przy dotychczasowym poziomie rozwoju firmy mamy zapewnioną wolną powierzchnię dyskową na kolejne 3 lata”.

Łukasz Krzemiński, Specjalista informatyk odpowiedzialny za administrację serwerami, UNIBEP S.A.

„Od 2003 roku współpracujemy z firma K3System Sp. z o.o. w zakresie dostaw sprzętu komputerowego. Doświadczenia z dotychczasowej współpracy są pozytywne. Firma K3System Sp. z o.o. traktuje solidnie swoje zobowiązania i jest poważnym partnerem gwarantującym wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług”.

Grażyna Cheetham, Dyrektor Departamentu Infrastruktury Informatycznej , BRE Bank SA


“Firma K3System Sp. z o.o. dostarczyła system serwerowy oraz system przechowywania danych w oparciu o serwery IBM system X 3650 oraz IBM System Storage. Dzięki realizacji tego projektu uzyskaliśmy efektywne i skalowalne rozwiązanie, w pełni realizując zamierzenia biznesowe firmy. K3System udowodniła, że dysponuje wykwalifikowaną kadrą inżynierów oraz konsultantów, którzy oferują pełne wsparcie na każdym etapie realizacji projektów informatycznych, począwszy od przygotowania rozwiązania aż po etap dostawy i uruchomienia kompletnego systemu”.
Krzysztof Sikora, Dyrektor Biura Informatyki, Pekao Leasing Sp. z o.o.

„Z firmą K3System Sp. z o.o. współpracuję od 2002 roku. Firma spełniła nasze oczekiwania w zakresie realizacji dostaw rozwiązań informatycznych. Nasza współpraca przebiega w atmosferze całkowitego zrozumienia potrzeb klienta, a także z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Rekomenduję firmę K3System jako profesjonalnego partnera biznesowego”.
Paweł Poznański, Kierownik Departamentu Informatyki, VOLKSWAGEN BANK POLSKA S.A.

“K3System to nasz wieloletni zaufany partner. Rzetelność, kompetencje i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet pracowników, których zatrudnia firma. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi firmy K3System”.
Dariusz Łapiński, Dział IT, FM Bank

Kariera

Zespół K3 System to eksperci i pasjonaci technologii oraz mistrzowie transformacji i ambitni liderzy. Jeśli masz:

- Serce i zapał do IT

- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów ,

- Chęć rozwoju i generowania projektów u nowych klientów

- Minimum 2-lata doświadczenia w sprzedaży

- Bardzo dobrze rozwinięte kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne

- Silne zorientowanie na osiąganie celu

- Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z Klientami

 

Dołącz do naszego zespołu! Co oferujemy?

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy uzależniony od realizacji postawionych zadań

- Ambitne wyzwania, decyzyjność i autonomię w działaniu

- Szansę rozwoju i zwiększania kompetencji dzięki udziałowi w szkoleniach

- Wyślij formularz i dołącz do naszego zespołu!
 

Możesz nam zaufać

 

 

Wdrożyliśmy procedury w zakresie ochrony
danych osobowych zgodnie z zaleceniami GIODO.